Kullanım için talimatlar Prostaffect

Prostaffect kapsülleri için kullanım talimatları

Prostaffect, Türkiye'de prostat sağlığını desteklemek için yepyeni bir çözümdür. 2020 baharında müstakbel üreticisi tarafından dijital pazara teslim edildi. Listelenen bileşenlerin çoğunun, erkek genitoüriner ve üreme sistemlerinin çalışmalarını önemli ölçüde iyileştirdiği bilinmektedir. Üretici ayrıca prostatın düzgün işleyişini de geliştirdiğini defalarca belirtti. Bu aynı zamanda çevrimiçi samimiyet forumlarındaki mevcut müşteri incelemelerinin ve incelemelerinin çoğu tarafından da onaylanmaktadır. Yorumlar, derecelendirmeler ve görüşler çoğunlukla olumludur. Olumsuz yan etkilerin, alerjik reaksiyonların veya diğer kontrendikasyonların ortaya çıkmasıyla ilgili ciddi şikayetleri içermezler. Ancak, doğru etki için kapsülleri kesinlikle talimatlara göre kullanmalısınız.

Prostaffect kapsüllerinin doğru kullanımı için talimatlar

Prostaffect, doğanın armağanlarını modern bilimle birleştiren yenilikçi formüle sahip bir kapsüldür. Günde bir kez, tercihen planlanan yemekten yarım saat önce tüketilmelidirler. Kapsüllerin bol su ile içilmesi tavsiye edilir. Ağrı semptomları, kullanımın ilk haftasından sonra kaybolacaktır. Daha derin bir eylem için daha uzun süre beklemeniz gerekir. Hastalığın ciddiyetine ve vücudun bireysel koşullarına bağlıdır.

Erkek libidosunu artırmak için her gün Prostaffect kapsülleri almaktan daha kolay bir şey yoktur. Gastrointestinal sistemi kolayca etkileyen ince bir filmle kaplıdırlar. En güçlü prostat çözümünün adı verilen üreticisinin kullanıcılara muhtemelen tavsiye edeceği tek şey, kullanım talimatlarını takip etmektir. Kullanım için ayrıntılı talimatlar şeklinde derlenirler. Ürün kabı kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

Ürünü nasıl doğru kullanıyorsunuz? Üç kolay adım vardır.

Kapsül kullanma talimatları Aşama 1 Adım 2 Aşama 3 Günde 2 (iki) kapsülü aşmayınız. Bunu normal yemekten yaklaşık 30 dakika önce yapın! Fiziksel olarak aktif kalmayı, sağlıklı prostat gıdaları yemeyi ve bol sıvı içmeyi unutmayın! Bu işlemi en az bir tam takvim ayı boyunca her gün tekrarlayın!

İlacın tam alımı 30 gündür (bir takvim ayı). Gerekirse, bir süre sonra önleme için kursu tekrarlayabilirsiniz.

Kullanım için talimatlar

Prostatit belirtileri genellikle yavaş yavaş gelişir ve yeterince erken fark edilebilir. Ancak, aniden sağlıkta bozulma meydana gelir, o zaman akut prostatitimiz olur. Tüm semptomları görmezden gelmek, sperm kalitesinde bozulmaya, spermde kan görünümüne ve cinsel dürtüde önemli bir azalmaya katkıda bulunabilir. Prostatit belirtileri:

  • İdrarını tutamamak.
  • Mesane üzerinde sık baskı.
  • Perine bölgesinde ateş ve şiddetli ağrı.
  • İdrar yaparken tahriş edici, yanan ağrı.
  • Rektum testinde prostat büyümesi.
  • Bir ereksiyon alma ve sürdürme zorluğu.
  • Cinsel yaşam kalitesinde azalma.
  • Erken boşalma.

Kullanımına kontrendikasyonlar

Doğal bileşimleri nedeniyle kapsüllerin kontrendikasyonları yoktur. Ürünü kullanamayacağınız tek koşul, bileşenlerden birine karşı bireysel hoşgörüsüzlüktür.